Hakkımızda
Merkez

İlknur Kaplan Kanlı - Orman Mühendisi - Dış Mekan Sorumlusu

İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümünden 1998 yılında mezun olmuştur.  1998 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Dış Mekân Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir. 

Cahit Yaşa - Ziraat Teknisyeni - Dış Mekan Sorumlu Yardımcısı

1997 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde Ziraat Teknisyeni olarak çalışmaktadır. Dış Mekân Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Emine Karaderili Çakan - Ziraat Teknisyeni - Dış Mekan Sorumlu Yardımcısı

Beykoz Kız Meslek Lisesi Süs Bitkileri Bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur.  2001 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde Ziraat Teknisyeni olarak çalışmaktadır. Dış Mekân Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Murat Dere - Ziraat Mühendisi - Dış Mekan Sorumlu Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi  Ziraat Mühendisliği-Bitki Koruma Bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. 2008 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde Dış Mekân Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.  Ayrıca firmamızın Teknik Departman Sorumlusu olarak Zirai İlaçlar ile Zirai Mücadele hizmetlerini yürütür.

Nazmiye Köksal - Orman Mühendisi - Dış Mekan Sorumlu Yardımcısı

Düzce Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur.  2011 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Dış Mekân Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. 

Ayben Çelebi - Dış Ticaret Uzmanı - Muhasebe Sorumlusu

Marmara Üniversitesi’nde Dış Ticaret Uzmanlığı eğitimi almıştır. 2003 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Muhasebe Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Kumru Sarı - İşletmeci - Muhasebe Sorumlu Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur.  1997 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Muhasebe Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Gülsüm Kapucuoğlu - Muhasebe - Vezne Sorumlusu

2013 yılında şirketimizin Muhasebe Departmanında çalışmaya başlamıştır. Halen Şirketimizde vezne sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.